Jak vybrat správnou velikost těhotenského trička?

Jak vybrat správnou velikost těhotenského trička?

Pokud nenakupujete oblečení poprvé, určitě už máte s výběrem správné velikosti zkušenosti. Pokud si nejste jisti, v první řadě zkuste tabulku velikostí. Každý zodpovědný prodávající by ji na stránce měl mít. Pokud si ani potom nevíte poradit, kontaktujte prodávajícího. Určitě vám pomůže, a má-li oblečení na skladě, tak vám ho i proměří.

V každém případě, myslete na to, že Vaše bříško roste, takže je škoda koupit tričko, které je tak akorát. Radši o číslo vetší, protože byste měla nosit spíše volnější těhotenské trička nebo i jiné kusy oblečení, kvůli Vašemu miminku.

 

Co když po rozbalení balíčku zjistím, že oblečení neodpovídá mým představám?

Může se stát, že těhotenská trička, které jste si vybrali podle obrázku, neodpovídá vaší představě. Nikdo nedokáže vyfotit tloušťku nebo kvalitu materiálu, nikdo neví předem říci, zda právě Vám padne koupená velikost. Ani v takovém případě Vám nemusí nutně zůstat v šatníku nepotřebná a nepěkná věc. Využijte své právo a oblečení, se kterým nejste spokojená, do 7 pracovních dnů od dodání vraťte prodávajícímu.

Někteří prodávající nabízejí i delší lhůtu na vrácení zboží. Podle zákona jsou povinni vrátit vám peníze, a dokonce nemusíte ani uvést důvod, proč zboží vracíte. Stačí uvést, že odstupujete od smlouvy a žádáte vrátit peníze.

Oblečení musíte vrátit nepoužité a nepoškozené, a nemusí být ani v původním obalu, jak vám budou někteří prodejci tvrdit. Pokud vám peníze nevrátí nebo se zdráhají, stěžujte si na České obchodní inspekci.

Máte právo na vrácení celé částky, včetně nákladů souvisejících s dodáním zboží. Pokud bylo dodáno oblečení vadné, žádejte i náhradu poštovného za jeho vrácení. Pokud jste jej však nějakým způsobem poškodili (třeba odstřihli visačky), tak nepochodíte.

Moderní těhotenská trička

Moderní těhotenská trička

You must be logged in to post a comment Login