Kabáty pro ženy

Mužům většinou stačí jedna bunda či kabát na celou chladnou sezónu. No my ženy jsme jiné.

Milujeme módní inspirace, milujeme kombinování a milujeme střídání outfitů. I proto vedle krátkých bundách kupujeme i kabáty – déle, elegantnější a vhodné na podzim i zimu. Jaké kabáty pro ženy se nabízejí v tomto roce?

Jako plášť

Minulá sezóna s sebou přitáhla megatrend asymetrických kabátů, v tomto roce je tu opět cosi další. Největší popularitu si získali tzv. mys kabáty, takže jakoby pláště (obr. vlevo nahoře). Natahují se přes hlavu a na těle volně visí, přičemž jejich možná ještě provázat páskem. Nejde sice o klasickou siluetu ženského těla, která se většinou pod kabátem rýsuje, ale taková trendová změna je vítána.

Dlouhý a otevřený

Podzimní efekt vám zajistí kabát, který bude sahat téměř po zemi a zůstane otevřený. Zas a znovu je to spíš o módě než o praktickém zimním zachumlaná se, ale někdy jsou dny, kdy se tento styl dá krásně využít. Dlouhatánské kabáty s rovným předkem jsou pro oko módní lahůdkou a pomocí delšího popruhu na kabelce, který se bude táhnout přes tělo, je můžete držet na uzdě. Případně pomůže jeden či dva knoflíky.

Županový styl

Přestože je to trochu nepraktické, do módy přicházejí i kabáty zcela bez zipu nebo knoflíků. Mají na sobě jen opasek, kterým jejich převážete a získáte jakoby županový efekt. Dostatečně hrubý materiál a také výrazný límec se však postarají o to, aby vám nebyla zima.

Semišová žlutá

Podzim je známý barevným listím, ale po novém bude známý i barevnými kabáty. Není třeba se soustředit pouze na černou, šedou nebo modrou, do módy přicházejí i nápadnější odstíny. Z nich je to hlavně nažloutlá barva, která perfektně sedí semišovému povrchu.

You must be logged in to post a comment Login