S dítětem na cesty

Cestovní postýlka

Při jejím výběru buďte rozvážný. Dávejte si pozor na rychlost složení i rozložení. To je velmi důležité. Nechcete se přece z jejích skládáním zabývat celé hodiny. Zároveň by měla být spratný ve složeném stavu av rozloženém nezabírat až tak velký prostor. Pokud máte dostatečně velký byt, můžete cestovní postýlku umístit do druhé místnosti jak do ložnice, poslouží vám jako ohrádka na hraní. V nabídce najdete různé druhy, záleží jen na vašich nárocích. Pro náročnější jsou postýlky vybaveny polohováním výšky, stříškou, zda síťkou proti hmyzu. Pokud chcete jednoduchou stačí vám cestovní postýlka v základním provedení.

Jak vybírat cestovní postýlku

Zvažte si jak často ji budete používat. Pokud budete cestovat hodně vyberte si tu nejlepší. Technické parametry by měly přibližovat ke klasické dětské postýlce. I při těchto druzích postýlek očekávejte doplňky, které využijete. Boční kapsy, kolečka, dokonce někde obsahuje cestovní postýlka i závěsné lůžko pro novorozence … Doplňků je opravdu hodně a při každé postýlce jsou jiné.

Nejen cestovní postýlka

Samozřejmostí by měly být i hračky, které na cesty rozhodně potřebujete. Pokud se chystáte chodit do přírody pořiďte si i přenosné nosítko na miminko. Vhodný zboží vám zajistí maximum pohodlí i na cestách. Nebudete mít pocit, že jste mimo domov a to právě zabezpečí ideální režim vašemu děťátku. V nespolednej řadě oceníte na cestách elektrickou pečovatelku, která vás upozorní na probuzení děťátka, případně na jeho nespokojenost.

You must be logged in to post a comment Login