Těhotenská trička – vyplatí se nákup na internetu?

Těhotenská trička – vyplatí se nákup na internetu?

Máte zkušenosti s nákupem těhotenských triček přes internet? Nebo raději kupujete oblečení v kamenném obchodě? Podle nejnovějších průzkumů stále více lidí nakupuje v internetových obchodech. Nákup na internetu však přináší s sebou i úskalí. Chcete vědět, jak nakoupit těhotenská trička a nenechat se oklamat nepoctivými obchodníky?
Koupit nové nebo bazarové?

Možná si řeknete, že v dnešní době je každý ušetřený cent v rodinném rozpočtu dobrý. To je sice pravda, ale opravdu musíte na těhotenském oblečení šetřit? Pomyslete si na to, že pokud nekoupíte nové oblečení, a dáte přednost bazaru, nikdy nevíte, kdo ho nosil před Vámi. Skutečně stojí ušetřené euro za riziko návštěvy kožní ambulance? Nemluvě o tom, že pokud nakupujete v internetovém bazaru, kupujete zajíce v pytli – nikdy nevíte, nakolik opotřebované oblečení vám balíčku dojde.
Od koho oblečení kupuji?

Staré známé důvěřuj, ale prověřuj, platí i při nákupu na internetu. Slyšeli jste už o případech, kdy maminka namísto vytouženého značkového těhotenského trička našla v zásilce jen bezcenné hadry? Podobným a jiným nepříjemnostem při nákupu lze snadno předejít.

Vždy si prověřte, od koho oblečení kupujete. Žádný obchodník, kterému záleží na spokojenosti zákazníka, nemá problém uvádět všechny své údaje (obchodní jméno, IČO, místo podnikání). Pak stačí jen nahlédnout do Živnostenského rejstříku a víte, zda jde o opravdového podnikatele nebo o chytráka, který se chce na váš úkor obohatit.

Přemýšlejte také o tom, jak vypadá e-shop, ve kterém chcete nakoupit. Vypadá profesionální, přehledně, dozvíte se vše, co chcete vědět? Obsahuje obchodní podmínky, reklamační podmínky? Dozvíte se, kolik zaplatíte za poštovné? Nebo musíte všechny informace pracně hledat a problikávat se k nim v nepřehledné spleti odkazů? Poctivý obchodník informuje zákazníka otevřeně a přímo, nemlží a nezatajil informace o sobě nebo o prodávaném oblečení.

Těhotenská trička

Těhotenská trička

You must be logged in to post a comment Login