Těhotenské tričko

Skříň plná věcí a vy přece zas a znova vytáhnete totéž těhotenské tričko, které jste na sobě měli před několika dny. Známe to dobře – oblíbené kousky se obcházejí těžko a hoc máte v nabídce 50 věcí dokola střídáte pouze zhruba desítku. Jak tedy nosit stejné věci a vždy vypadat jinak? Není to těžké, když se pustíte do módní kombinatoriky.

My jsme si na mušku vzali klasické těhotenské tričko. Pro někoho obyčejné, pro vás může být milovaným kouskem. Ať se líbí, tady je 5 různých způsobů, jak si ho obléci do práce, na rande či jen tak ven.


Ležérní saková elegance 

Vyměnit halenku za těhotenské tričko dnes není žádným faux pas. Naopak, vytvoříte tím ležérní eleganci, která je v posledních sezónách více než žádaná. Těhotenské tričko k elegantním kalhotám, úzkým džínám nebo k šortkám plus k tomu sako, to je kombinace, ve které vypadáte skvěle a stále máte svůj styl. Pro větší pohodlí zkuste vyměnit sako za svetřík na rozepínání a efekt je stejný.

Vestového paráda

Uvažujete, co ještě si na těhotenské tričko obléct, abyste se odlišili od všech předešlých dní, kdy jste se jím pyšnily? Nabízíme vestu, která v šatnících není až tak běžná, ale je to velká škoda. Už v pondělí se na Wanda.sk dočtete, jak si ve vestách užít podzim i zimu a zatím vám nabízíme alespoň jeden nápad. Kožešinová vestička vypadá výborně na jakémkoliv tričku, určitě i tom vašem.

Romantická slečna a tričko

Máte pocit, že bavlněné tričko se k sukni nehodí? Proč by ne? Jak ho zapravit do romantického modelu, opášete zajímavým páskem a přidáte boty na vyvýšeném podpatku, můžete být rázem sexy a ženská. Přesně jako v outfitech, které mají od trička daleko.

Maxisukňa na léto i na zimu

A co říkáte na kombinaci trička a maxisukne? Možná vám evokuje léto, no není to jen o horkém ročním období. Pokud k této dvojce přidáte nějaký příjemný svetřík na vrch a nízké kozačky, které jsou tuto zimu absolutně IN, máte košilové outfit číslo 3.

Na kluka

Tzv. mužský look je rovněž jedním z trendů, které se uchytily během aktuální chladné sezóny. Kombinace boyfriend džínů, nezapraveného trička a nízkých bot nezní velmi žensky, ale přece taková může být. Stačí na to ty správné barvy, doplňky a alespoň troška líčení, které vám dodá šmrnc.
S jedním těhotenským tričkem tak můžete být 5krát jiná a pokaždé trendy. Ještě tedy váháte, co si zítra oblečete? 🙂