Těhotenské testy

Zpoždění vám to? Ranní nevolnosti jsou na denním pořádku? Cítíte se unavená a máte pocit, že málo spíte? Nejvyšší čas udělat si těhotenský test. Těhotenské testy vám ukáží, zda není příčinou únavy malý človíček, který vám roste v bříšku. Oni vám řeknou, jestli se můžete těšit na plod vaší lásky.

Kdy použít těhotenský test?

Těhotenské testy

Těhotenské testy

Dnes už jsou těhotenské testy ve velmi velké nabídce. Každý jeden má přesně stanovený nejlepší čas na jeho použití. Kdy však je ten nejideálnější? Pokud plánujete potomka, ideální je udělat si test nejdříve 10 až 14 den od pohlavního styku. Tehdy by již měly těhotenské testy zaznamenat změny ve vašem nitru. Ale ideální je pro jistotu zopakovat test o pár dní ještě jednou. Tehdy je hladina hormonu hCG vyšší a vy budete mít naprostou jistotu. Takže čím později si těhotenský test uděláte, tím bude větší pravděpodobnost, že výsledek bude správný.

Jak si udělat těhotenský test?

Není to nic složitého. Těhotenské testy se ovládají jednoduše a zvládne to každá jedna z nás. V každém jednom najdete podrobný návod. Ideální je pokud ho děláte ráno, právě tehdy je hladina hormonů nejvyšší. A s nim stoupá samozřejmě i spolehlivost výsledku. Dnes už známe testy máčecí, ale i ty s kapátkem. Je jen na vás, který si vyberete.

Dvě čárky na těhotenském testu

Obraz nastávající maminky, jak čeká na výsledek je znám každému. Netrpělivě čeká na dvě čárky na těhotenském testu. Pokud máte pocit, že druhá čárka je slabší než první zopakujte test po několika dnech. Až tehdy budete mít maximální jistotu, zda se můžete těšit na příchod malého voňavého uzlíčků do vaší rodiny.